Beeldbank Tongeren
Ouverture de session
Avez-vous un compte ?
Courriel
*
Mot de passe
*
Ouverture de session
Liens rapides
Liens rapides
Accueil
À propos
Aide
legal disclaimer
Privacy Policy
Langue
Langue
English
français
español
Nederlands
português
Presse-papier
Presse-papier
Clear all selections
Go to clipboard
Load clipboard
Save clipboard
Parcourir
Parcourir
Archievenoverzicht
description archivistique
Bibliotheekcatalogus
fichier d'autorité
Sujets
Lieux
Objets numériques
Bronnen en nadere toegangen
Doodsbrieven
Rechercher
Rechercher
Recherche générale
Rechercher
Stadsarchief Tongeren
Recherche avancée »
Stadsarchief Tongeren
Fonds
Recherche rapide
Collection
12.01. - 12.01. Bibliotheekcatalogus tot 2014
595 en plus...
Pièce
570 Catalogus--- - Catalogus van de tentoonstelling : Het leven in de 18de eeuw : Brussel, Jubelpark, 30 jan. - 15 maart 1970.
Pièce
343 Catalogus--- - Catalogus van de tentoonstelling : Stille getuigen 1914-1918 : kunst en geestesleven in de frontstreek.
Pièce
1293 Catalogus--- - Catalogus van de verzameling John Bartier.
Pièce
924 Catalogus--- - Catalogus van periodieken.
Pièce
994 Catalogus--- - Catalogus. Openbare boekenveiling, 23 december 1990. Verkoop per opbod van een belangrijke verzameling boeken, manuscripten en dokumenten betreffende de geschiedenis van Limburg, het Graafschap Loon, de Boerenkrijg, folklore, volksdevotie, enz.
Pièce
370 Catalogus--- - Centrale catalogus van de lopende periodieken in Maastrichtse bibliotheken.
Pièce
1059 Cataloog--- - Catalogus : openbare bibliotheek Willems-Fonds.
Pièce
1077 Cataloog--- - Cataloog van het fonds van het Centrum voor de studie van de Boerenkrijg.
Pièce
469 Cauchie, Alfred en Alphonse Van Hove - Documents sur la Principauté de Liège (1230-1532), spécialement au début du XVIe siècle. Extraits des papiers du Cardinal Jérome Aléandre (Manuscrit vatican latin 3881 et manuscrit de l'Université de Bologne, 954, t. III).
3440 en plus...
Rapports
Catalogus. Openbare boekenveiling, 23 december 1990. Verkoop per opbod van een belangrijke verzameling boeken, manuscripten en dokumenten betreffende de geschiedenis van Limburg, het Graafschap Loon, de Boerenkrijg, folklore, volksdevotie, enz.
Il n'y a pas de rapports pertinents pour cet élément
Annuler